Швидко виявляти фальшиві особистості з достовірністю до 90%

Дізнайтеся, чи не обманюють люди про свою особистість. 

Документи можуть бути підроблені , а ідентифікаційні дані вкрадені. Чи є людина, з якою ви працюєте, тим, ким він або вона є? 

Незалежно від того, чи працюєте ви в фінансовій установі, урядовій або в будь-який інший організації, IdentityDetect зможе Вам допомогти. 

Використовуючи науково перевірені методології та просту онлайн-процедуру перевірки, IdentityDetect буде вказувати, чи обманює людина Вас щодо своєї особистості. 

Що таке IdentityDetect?

IdentityDetect – це швидкий та простий веб-тест або мобільний додаток, який дозволяє швидко перевірити особистість людини.

Наприклад, при внесенні нових замовників, кандидати надають своє ім’я, адресу та інші особисті данні. За допомогою цієї інформації замовникам можуть бути задані декілька питань про їх особистість.

IdentityDetect порівнює відповіді кандидатів, застосовує алгоритм оцінювання і використовує машинне навчання для визначення оцінки достовірності людини.

Результати доступні негайно, дозволяючи процесу продовжуватися або бути відзначеним для подальшого результату.

Як працює IdentityDetect?

Дослідження доводять, що такий обман, як уявлення вигаданої особистості, збільшує когнітивне навантаження.

IdentityDetect вимірює зміни в руховій нервовій системі, які є наслідком підвищеного пізнавального навантаження при неправдивій відповіді на питання.

Ми пропонуємо різні рішення відповідно до потреб вашої організації. Тести можна налаштувати для задоволення конкретних потреб вашої організації. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації!

 

 • Точність IdentityDetect викриває 9 з 10 самозванців.
 • Швидкість Тест триває від 1 до 3 хвилин.
 • Відсутність корупційної складової IdentityDetect є автоматизованою та стандартизованою системою. На її результати жодним разом не впливають ні відмінно підроблені документи, ні блискуча посмішка, ні неприпустима погроза.
 • Безпека IdentityDetect безпечний. Під час передачі всі дані зашифровані.
 • Багатоплановий Тести можуть бути впроваджені в систему бізнесу або додатку. Крім того, тести можуть бути налаштовані для задоволення специфічних потреб.
 • Економічно вигідний Виявлення шахрая знижує ризики і витрати. Приваблива ціна та висока точність роблять IdentityDetect розумною інвестицією.
 • Маштабований Створений у безпечному віртуальному сховищі, IdentityDetect може протестувати та обчислити до 10 мільйонів оцінок в день.
 • Вимагає дій Результати тестів готові в режимі реального часу. Швидко приймайте рішення і дійте. Розгляньте тенденції в спробі шахрайства за місцем розташування. Дані можуть бути вилучені або об'єднані з іншими джерелами для подальшого повного аналізу даних.
 • Без додаткових умов Не потрібно спеціалізованого обладнання. Не потрібен ні адміністратор тестування, ні навчання. Потенційні співробітники проходять тести в будь-який час на будь-якому пристрої з підтримкою Інтернету.
 • Покращує безпеку IdentityDetect може бути використаний у роботі міграційної служби для виявлення тих туристів, які подорожують за підробленими документами.
 • Аналітика та звітність Панель управління Converus відображає результати тестів для уповноважених на те осіб у будь-якому браузері, який підтримає П3. Результати відображаються в форматах PDF, CSV або завантажуються, використовуючи SDK.
 • Ненав’язливість Завдяки коротким тестам і необов'язкій наявності спеціалізованого обладнання, більшість людей відчувають себе набагато комфортніше, ніж під час використання інших методів виявлення неправдивості, тому, що менш схожі на злочинців під час проходження тесту.
© 2019-2021 EyeDetect Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору