English/Español: db@eyedetect.com.ua

Русский/Українська: vk@eyedetect.com.ua

EyeDetect - це перша в світі технологія ненав'язливого виявлення брехні, яка точно виявляє брехню за 30 хвилин, аналізуючи поведінку ока. Крім цього, це рентабельно, ефективно та безпечно.Задумане вперше в 2002 році, це перше рішення для виявлення брехні по руху ока. Ті ж вчені, яким приписують впровадження машинного поліграфа в 1991 році, розробили EyeDetect. У вересні 2013 року технологія отримала торгову назву EyeDetect. Це новий спосіб для організацій управляти ризиками і забезпечувати чесність на робочому місці, а для правоохоронних органів і урядів розкривати обман. В кінцевому підсумку це допомагає захистити країни, корпорації і спільноти від корупції, шахрайства та загроз. 
EyeDetect може похвалитися 86-відсотковою точністю при попередньому відборі кандидатів або періодичному відборі співробітників. У дослідженні злочинів шахрайства в Монтеррейському Інституті технологій та вищої освіти (Tecnológico de Monterrey) в Мексиці, а також в дослідженні, яке було опубліковано в Журналі з експериментальної психології: Прикладна (вересень 2012 року) (Journal of Experimental Psychology: Applied (Sep. 2012), EyeDetect досяг 85-відсоткової точності. Але в найбільш пізніх польових дослідженнях команда науковців отримала більш високі показники точності.Кожен учасник тесту EyeDetect відповідає на питання, в той час як технологія відслідковує поведінку ока, потім кожний отримує показник достовірності компанії Converus. Ті, хто набрав від 50 до 99,99 балів, вважаються тими, хто заслуговує на довіру, а ті, хто набрав менше 50 балів, класифікуються як ті, хто обманює. На кожні 100 випробуваних, хто вводить в оману або 100 таких, які заслуговують на довіру, EyeDetect точно класифікує 86 осіб при відбірковому тестуванні і 90 – при діагностичному тестуванні. Це також означає, що EyeDetect неточно класифікує 14 из 100 осіб при відбірковому тестуванні та 6 при діагностичному тестуванні. Команда науковців Converus продовжує пошуки шляхів підвищення точності. Додаткові польові дослідження допоможуть команді оптимізувати технологію для підвищення загальної точності. 
У 2002 році Джон К. Кірхер і його колега Дуг Хакер (John C. Kircher and Doug Hacker), педагог-психолог з досвідом роботи в області психології читання, поїхали в Сіетл, щоб піднятися на Маунт-Рейнір. По дорозі вони задавалися питанням, чи зможуть рухи очей і розмір зіниці при читанні і відповіді на питання про злочин розкрити обман. Вони запитали себе: «Чи вплине зміна когнітивного навантаження на око таким чином, щоб ми могли зафіксувати ці зміни і бути настільки ж точними, як і поліграф, в припущенні, чи є хтось брехуном?». Таким чином, народилася ідея тесту на виявлення брехні по рухах очей (ODT), пізніше вона отримає маркування як EyeDetect. В 2003 році професора Кірхер и Хакер разом з вченими-когнітивістами Энн Кук и Дэном Вольцем (Anne Cook and Dan Woltz) створили команду вчених компанії Converus. Вони почали спільну роботу по створенню та перевірці рішення ODT для виявлення брехні. Дэвід С. Раскін (David C. Raskin) приєднався до цієї команди вчених у 2009 році. Слід зазначити, що професори Кірхер и Раскін є всесвітньо відомими і шанованими вченими у спільноті поліграфологів. Вони часто консультуються і читають лекції з цього питання, а також дають рекомендації для спільноти поліграфологів, урядових установ, законодавчих органів і судів. Вони вперше опублікували дослідження з технології поліграфа в 1970-х роках, а потім витратили 10 років на розробку програмного і апаратного забезпечення для першої в світі комп'ютеризованої системи поліграфа, яку вони випустили на ринок у 1991 році. Вони визнали необхідність пошуку нових методів виявлення брехні, які могли б доповнити поліграф, тому що поліграф вимірює лише емоційний відгук, а не приховані знання. У квітні 2014 року, після більш ніж 10 років доопрацювання даної технології, ці п'ятеро, відданих справі вчених, нарешті, змогли побачити результати своєї багаторічної праці, коли EyeDetect вийшов на ринок. 
У 2006 році, після того як група вчених компанії Converus завершила серйозне тестування цієї концепції моніторингу поведінки очей з метою виявлення брехні, аспірант факультету психології Університету в штаті Юта, що працює з науковою групою, опублікував свої висновки. Дисертація Ошера (Osher) документально підтвердила перше лабораторне дослідження, яке продемонструвало ефективність тестування на основі поведінки очей з метою виявлення брехні (ODT). Друге офіційне наукове дослідження 2008 року підтвердило ефективність технології ODT, і її результати були опубліковані в дисертації Уебба (Webb) в серпні того ж року. У 2012 році були проведені польові дослідження. Результати були рецензовані іншими вченими та професорами і опубліковані 30 квітня того ж року в Журналі експериментальної психології: Прикладна. Починаючи з випуску першого продукту, наукова група продовжувала проводити польові дослідження різними мовами. Результати публікуються постійно. 
EyeDetect використовує статичний метод для аналізу незалежних даних ока. Дані збираються і відслідковуються інфрачервоною камерою, яка спостерігає за змінами в поведінці очей під час сеансу питань і відповідей з тестованим. Тест проводиться на комп'ютері. В результаті аналізу відповідей тестованого і даних поведінки очей ми отримуємо «бінарний» результат, який і називається показником достовірності Converus. 
Деякими з незалежних змінних, які використовує EyeDetect, є розширення зіниці, точність відповіді, час відгуку, фіксація погляду, частота моргань, поведінка при читанні і інші змінні. Метою цього логістичного регресійного аналізу широкого кола незалежних змінних є отримання біологічно обґрунтованої відповіді для опису розглянутих двійкових (двох) характеристик: достовірність або брехня. Оцінка, яка використовується EyeDetect, призначена для «максимального збільшення ймовірності» категоризації брехні або достовірності. Коли людина отримує результат з показником достовірності Converus від 1 до 49, він класифікується як той, хто обманює. Коли людина набирає від 50 до 99 балів, він класифікується як той, хто заслуговує на довіру. Та оскільки EyeDetect використовує статичну формулу, існує ряд показників достовірності. Чим ближче показник достовірності до 1, тим вище ймовірність брехні. Та навпаки, чим ближче бал до 99, ймовірність довіри максимальна. Таким чином, якщо людина отримує показник достовірності Converus 51, 52, 53 і таке інше, ймовірність довіри мінімальна.
В жовтні 2009 року була створена компанія Credibility Assessment Technologies LLC (CAT), щоб вивести на ринок нову технологію виявлення брехні, яка основана на тестуванні з огляду на поведінку очей з метою виявлення брехні (ODT). У вересні 2013 року ця технологія отримала торгову назву EyeDetect. 12 грудня 2013 року компанія офіційно змінила назву на Converus, Inc. Назва Converus походить від двох латинських слів: con (що означає «с») и verus (що означає «правда»). В даний час головний офіс компанії знаходиться в місті Ліхай, штат Юта, США. 
EyeDetect використовується для попереднього відбору кандидатів на роботу та проведення періодичного відбору вже працюючих співробітників, а також може використовуватися для діагностичного тестування по одній проблемі. Тести можуть проаналізувати наступне: участь в крадіжці, шахрайстві, відмиванні грошей, хабарі, вживання наркотиків, крадіжка особистих даних, насильницькі злочини і отримання незаслужених пільг на роботі. EyeDetect може використовуватися урядами для перевірки біженців і претендентів на отримання візи, особливо з метою виявлення осіб, які причетні до тероризму. Він також може бути використаний для перевірки осіб, які перебувають під вартою, і осіб, які вчинили злочини, а також інших осіб, які можуть становити загрозу для суспільств. І це може бути використано при проведенні кримінальних або цивільних розслідувань. 
Так, існують тести EyeDetect, використовувані для виявлення невірності. Є тести для чоловіків і для жінок. Є тести, які містять питання про вірність в шлюбі, в партнерстві, для тих, хто заручений, або для тих, хто перебуває в привілейованих стосунках.
В США EyeDetect може використовуватися для перевірки або оцінки співробітників федеральних, штатних або місцевих органів влади. Це включає правоохоронні органи і органи національної безпеки. Він також може бути використаний для проведення розслідувань у кримінальних або цивільних справах. За межами США EyeDetect використовується у всіх типах організацій для відбору персоналу перед прийомом на роботу, періодичного або діагностичного тестування з одного питання. Тести аналізують участь здобувача або співробітника в крадіжці, шахрайстві, відмиванні грошей, хабарах, вживанні наркотиків, крадіжки особистих даних, насильницьких злочинах і отриманні незаслужених пільг на роботі. 
Будь-яка речовина або ліки, які впливають на час реакції, рух очей або розширення зіниці в цілому, впливають на розуміння, поведінку очей і когнітивне навантаження. У цьому випадку результати тестування EyeDetect можуть бути поставлені під сумнів.
Такі умови, як наявність надмірного макіяжу на очах і деякі види окулярів (наприклад, біфокальні або трифокальні), можуть вплинути на здатність людини пройти тест EyeDetect. Спочатку тестований повинен пройти простий процес калібрування, щоб гарантувати, що пристрій відстежує поведінку очей і може ефективно слідкувати за очима тестованого. Погане калібрування через ці умови може позбавити людину права брати участь в тестуванні. Крім того, учасники тесту повинні мати мінімальні навички читання, щоб бути кандидатом на участь у тестуванні. EyeDetect включає в себе додатковий тест на навички читання і розуміння, щоб визначити мінімальний рівень читання. Існує безліч станів організму, які можуть впливати на розширення або звуження очей таким чином, що це, в свою чергу, вплине на результати тесту, включаючи будь-яке порушення, що зачіпає гіпоталамус і стовбур головного мозку, спинний мозок або вегетативні вузли. Крім того, множинні системні атрофії, хвороба Паркінсона, цукровий діабет, розсіяний склероз, травми головного або спинного мозку, а також станів або захворювань, які можуть викликати ортостатичну гіпотензію, також можуть вплинути на результати тесту. З фізіологічної точки зору, будь який стан, який негативно впливає на вегетативну нервову систему, може впливати на результат тесту EyeDetect. Вегетативна нервова система складається з двох основних відділів: симпатичний и парасимпатичний. Незважаючи на ці потенційні ризики, EyeDetect був використаний для успішного тестування експертів, що мають в анамнезі СДУГ, ПТСР та функціональний синдром Аспергера. Росповсюджуючий стан: 
Симпатична нервова система організму активується у відповідь на стрес, фізичні вправи, вплив тепла або холоду, знижений вміст глюкози в крові та інші екологічні проблеми.Обмежені стани: 
Парасимпатична нервова система організму важлива для перетравлення і поглинання поживних речовин, уповільнення роботи серця під час сну, спорожнення сечового міхура і кишечника, а також деяких статевих функцій. Парасимпатична система звужує зіницю. 
Втома може викликати звуження зіниць, що ускладнює сканування очей. Втома також може уповільнити час реакції і впливати на розуміння. 
EyeDetect призначений для виявлення брехні у людей. Якщо людина зізнається перед тестом EyeDetect, в проведенні тестування на виявлення брехні більше немає необхідності. Якщо людина повинна була пройти тест і правдиво відповісти на питання, визнавши свою провину, він не продемонстрував би ті ж когнітивні зміни, які проявлять провину, та коли намагаються приховати свою брехню. Тому немає необхідності проводити тест EyeDetect для людини, яка зізналася. 
EyeDetect призначений для виявлення брехні і обману у людей. Винний людина, яка чесно відповідає на питання про порушення або злочин, що не буде демонструвати ті ж когнітивні зміни, що і винна людина, яка намагається приховати свою брехню. Якщо людина, наприклад, правдиво реагує на питання про вживання наркотиків під час тесту EyeDetect, він може демонструвати або не проявляти когнітивні зміни. Теоретично, ви не можете передбачити заздалегідь, провалить людина тест або пройде успішно в кожному окремому сценарії. 
Коли читають серію питань на комп'ютері, EyeDetect аналізує точність відповідей учасника тестування, час відповіді, діаметр зіниці, поведінку при читанні та частоту моргання. Результати відповідають гіпотезі когнітивного навантаження. Спостереження включають наступне: 
• Винні - в порівнянні з безневинними людьми, відповідаючи на прості тестові твердження, - допускають більше помилок, вимагають більше часу для відповіді, роблять більше фіксацій в тексті, мають більш тривалий час читання і більш тривалий час для повторного читання. 
• Винні моргають значно рідше, коли вони обробляють твердження, на які збрехали, а не відповіли правдиво. 
• У винних спостерігається більше збільшення діаметра зіниці при помилковій відповіді на твердження, ніж при правдивій відповіді на твердження. 
• Винні швидше відповідають, роблять менше фіксацій і витрачають менше часу на читання і читання тверджень про скоєний ними злочин, ніж твердження про інший злочин або нейтральні твердження. Простіше кажучи, збільшення когнітивного навантаження обумовлено скасуванням завдання і використовується для розмежування між помилковими та правдивими відповідями. Це помітніше, коли люди, які обманюють, відповідають на складні твердження. Брехня вимагає не тільки мотивації, а й зусиль. 
Кожен тест складається з інструкцій перед тестом, практичного тесту і різних серій питань про відповідні проблеми і нейтральних питань, а також деяких простих математичних питань. Питання повторюються у випадковому порядку. 
Простіше кажучи, тести на поліграфі, які охоплюють кілька проблем (не пов'язаних з конкретним інцидентом), можуть показати істотно знижену точність та ефективність. Ризик помилки зростає в міру того, як тест передбачає аналіз ряду проблем, на які можна незалежно правдиво чи неправдиво відповісти. Такі тести суперечливі, коли людина правдива щодо одних відповідних питань і відповідає помилково на інші. Польове дослідження, проведене для Розвідки і Контррозвідки США (Джерело: Раскін, Кірхер, Хонц і Горовіц (Raskin, Kircher, Honts, & Horowitz), 1988 рік), показало, що точність знижується, коли тестований відповідає на одне або декілька питань правдиво і на одне або декілька помилково в тестах з декількома проблемами. Ці дані суперечать проведенню перевірки на детекторі брехні, яка охоплює цілий ряд проблем, таких як вживання наркотиків, крадіжка, хабарництво або інша злочинна діяльність і таке інше. 
У наведеному вище польовому дослідженні розглядалися особи, які були правдивими або вводили в оману по всіх відповідних питань в порівнянні з тими, на які людина відповіла правдиво, щонайменше, на одне відповідне питання і помилково, принаймні, на одне з інших відповідних питань. По цим темам майже половина результатів були непереконливими (49%), і лише 74,5% рішень були правильними. Американська асоціація поліграфологів (AПA) цитує дослідження, в якому вказується рівень точності до 93%. Це дослідження спиралось на тести на детекторі брехні, які були проведені для «діагностичних досліджень по певним подіям, які використовуються для доказових цілей». Іншими словами, в цьому дослідженні наводяться дані з тестів певних подій, які є частиною інтерв'ю, на основі фактичних даних; іншими словами, вони пов'язані з однією подією з різними конкретними питаннями, які, в свою чергу, пов'язані з цією подією. EyeDetect використовує три тестових формати: (1) тест на відповідне порівняння (ТВП/RCT), який охоплює дві не зв'язані між собою проблеми і використовується, як правило, при відборі претендентів, (2) тест 4R, який охоплює чотири не пов'язані з цим питання і використовується при відборі претендентів, і (3) завідомо неправдивий тест (ЗНТ/DLC), який використовується в першу чергу для діагностики, тестування однієї проблеми. Таким чином, тест EyeDetect визначає поведінку людини по одному - чотирьом питанням. Відповіді з відповідної проблеми порівнюються алгоритмом з відповідями по другорядній проблемі. Тест на поліграфі, який намагається визначити поведінку по множинним, потенційно не пов'язаним з цим питанням, є менш точним, оскільки в цьому попередньому опитуванні на поліграфі учаснику теста може бути поставлено питання про окремі проблеми, за якими він/вона може бути винен за однією проблемою, і не винен по іншим. У цих випадках порівнюється занадто багато потенційно не пов'язаних проблем. Тестування EyeDetect є точним на 86% при відборі претендентів завдяки використанням питань порівняння, пов'язаних з двома схожими, але, ймовірно, не пов'язаними між собою проблемами. Точність 90% при проведенні тестів з однієї проблеми. 
Кожна платформа EyeDetect поставляється з захищеним зовнішнім жорстким диском виробництва DataLocker. DataLocker зашифрований 256-бітовим AES і перевірений FIPS 140-2.Всі тестові дані зберігаються в DataLocker і можуть бути доступні тільки користувачам, які вводять ключ для розблокування жорсткого диска. Дані тестування передаються в наш захищений центр обробки даних з використанням унікального ключа для кожного клієнта. Після передачі даних в центр обробки даних вони видаляються з DataLocker. 
Веб-додаток Панель інструментів Converus доступний тільки при двоступеневій аутентифікації. Весь доступ до панелі інструментів здійснюється через SSL. Тільки авторизовані користувачі облікового запису з відповідними правами можуть отримати доступ до панелі інструментів. 
Для зберігання і обробки даних користувача, зібраних під час тестування, Converus використовує автономні (не розміщенні) сервери, які належать Converus і не належать центру обробки даних. Доступ до цих серверів контролюється брандмауером, а веб-трафік, що входить, відстежується на наявність загроз. Всі сервери розміщені в прихованій, закритій стійці в сертифікованому центрі обробки даних SSAE 16/ISAE 3402. Доступ до центру обробки даних контролюється карткою-ключем і біометричними сканерами і контролюється цілодобово. 
Так. Якщо організація бажає захистити особистість випробуваного з метою надання звітів про результати тестування, під час реєстрації перед проходженням тесту, тестувальник надасть ідентифікаційний номер замість імені. Крім того, тестувальник може прийняти рішення не фотографувати людину, що проходить тестування. Таким чином, організація повинна буде знайти результати тесту для певної людини на основі присвоєного ідентифікаційного номера після того, як тест пройдений, збережений і отриманий результат. 
EyeDetect іноді використовується для заміни поліграфа і, в багатьох випадках, він використовується як доповнення до поліграфа. Насправді, EyeDetect є ідеальним додатковим сервісом для компанії поліграфа. Дослідження показують, що поліграф може бути дуже точним при тестуванні однієї специфічної проблеми (специфічна серія питань). В аналогічному діагностичному тестуванні EyeDetect показав 90% точність при польових випробуваннях, що можна порівняти з хорошим тестом на поліграфі. Проте, дослідження також показують, що EyeDetect має співвіднесені рівні точності в порівнянні з поліграфом при використанні для попереднього відбору співробітників і їх періодичної оцінки. Опублікована середня точність для EyeDetect становить 86% при відборі претендентів. 
Тест на поліграфі зазвичай має дві основні сфери використання: для допиту у певній справі, наприклад, для використання поліцією у розслідуванні, та для перевірок, таких як ті, які використовуються державними органами. 1) В США поліграф використовується при розслідуванні кримінальних злочинів для визначення того, чи є твердження підозрюваних відносно певного злочину, правдивими або брехливими. Тест на поліграфі в цьому випадку є специфічним. Є два типи питань. По-перше, тестувальник задає «відповідні» питання, що стосуються окремого розслідування, такого як «Ви пограбували Quik Mart 14 червня 2014 року?» Тестувальник також використовує «порівняльні» питання (так звані ймовірні помилкові питання), які використовуються для встановлення реакції на навмисно розпливчасті або важкі питання, чи є питаннями, на які неможливо правдиво відповісти беззаперечною негативною відповіддю. Наприклад, хтось може запитати: «Ви коли-небудь брехали комусь із влади, коли вам було від 18 до 28 років?» Після закінчення тестування, поліграфолог порівнює фізіологічні реакції з різними типами питань. Суб'єкт, який бурхливо реагує на відповідні питання, вважається таким, що обманює. Точність цього типу тесту залежить від навичок проводити тестування. За оптимальних умов точність ймовірно помилкових питань при розслідуванні певних кримінальних злочинів становить приблизно 90 відсотків. (Джерело: Спеціальна комісія з поліграфічних технологій Американської поліграфологічної асоціації (American Polygraph Association Ad Hoc Committee on Polygraph Techniques), 2011 рік.) 2) Різні державні установи США використовують тест на поліграфі при відборі претендентів, перевірці працівників, осіб, які вчинили злочини на сексуальному підґрунті, і осіб, які перебувають під вартою. На відміну від розслідувань кримінальних злочинів, пов'язаних з конкретними справами, відповідні питання носять більш загальний характер, наприклад: «За останні 90 днів ви вживали будь-які заборонені наркотики?» Спільність відповідних питань при перевірочних тестах вважається бажаною, оскільки тест охоплює широке коло питань в діапазоні протиправної поведінки, що викликає стурбованість агентства. Проте, спільність відповідних питань може внести двозначність в свідомість тестованого про їх провину («Я не вживав заборонені наркотики протягом останніх 90 днів, але я використовував їх шість місяців тому, і я знаю, що це було неправильно»). Спільність відповідних питань також збільшує їх схожість з питаннями порівняння, які навмисно розпливчасті і мають широке охоплення. 
Передбачається, що реакції на порівняльні і відповідні питання більш схожі за величиною і менше діагностуються у відбіркових тестах, ніж в тестах, що стосуються конкретних випадків, що збільшує ризик помилкових позитивних і помилково негативних помилок при прийнятті рішень. За цих обставин точність поліграфа знижується до діапазону від 65 до 85 відсотків. 
Поліграф чутливий до змін рівня глюкокортикоїдів (гормонів), які ініціюють хімічні реакції, такі як зміни дихання, серцевого ритму і провідності шкіри (накопичення вологи під шкірою). Таким чином, поліграф аналізує фізіологічні зміни, коли знаходиться під тиском допиту. Це опитування призначене для визначення того, чи бреше людина чи відповідає правдиво. EyeDetect аналізує зміни в розмірі зіниці і рухах очей, які відображають зміни в їх мозкової активності, коли людина читає і відповідає на питання тесту. Для поліграфа головною передумовою тестування є те, що той, хто бреше, буде демонструвати більш сильні емоційні реакції на питання за темами, за якими він вводить в оману. Для EyeDetect основною передумовою тестування є те, що той, хто бреше, буде демонструвати збільшення когнітивного навантаження при опитуванні за темами, за якими він вводить в оману. 
Якщо EyeDetect і поліграф використовуються разом, ймовірність псевдонегативної помилки значно зменшується. Примітка: помилкове заперечення означає, що обманює відноситься до категорії тих, хто говорить правду. EyeDetect в першу чергу аналізує когнітивні процеси, а поліграф, в свою чергу, аналізує емоційні реакції. Таким чином, два тести будуть відносно незалежними і дадуть додаткову інформацію про брехню людини. У разі провини осіб обидва тести націлені на те, щоб звести до мінімуму помилкове заперечення. При спільному використанні EyeDetect і поліграфа результати можуть досягти точності близько 96,6%. Щоб визначити цю цифру, візьміть добуток ймовірності псевдонегативних помилок для двох тестів. Наприклад, якщо ймовірність псевдонегативної помилки становить 17% для EyeDetect і 20% для поліграфа, спільна ймовірність того, що кандидат, який виконає обидва тести, бреше - складе .17 X .20 = .034 або 3,4%. Тобто точність складе 96,6%. 
Коли брехун розмірковує над історією, щоб збрехати, збільшується когнітивне навантаження або активність мозку. Якщо хтось наділений здатністю вигадати історію, не збільшуючи навантаження, тобто те, як мозок реагує на цей процес, тоді ця людина не буде виглядати як та, що обманює. Зіниці мимоволі реагують на збільшення когнітивного навантаження, і тому EyeDetect продемонстрував чудовий рівень точності в порівнянні з усіма іншими рішеннями для виявлення брехні в даному секторі ринку, які використовуються для попереднього відбору кандидатів на роботу і проведення періодичних оцінок поточних співробітників. 
Відсутність питань ймовірно помилкового порівняння в тесті EyeDetect усуває побоювання про можливий збіг між «відповідними» та «порівняльними» питаннями (див. вище «Як зазвичай використовується поліграф? Яка середня точність такого роду використань?»). Реакції на дві групи «відповідних» питань порівнюються, і кожна відповідна проблема служить контролем для іншої проблеми. Тест EyeDetect майже повністю автоматизований і проводиться комп'ютером. Отже, достовірність тесту не залежить від навичок участі в співбесіді або їх здатності правильно інтерпретувати фізіологічні звіти. На відміну від поліграфа, тест EyeDetect не намагається бути правдивим для тестувальників. Тести EyeDetect можуть бути розроблені будь-якою мові, що дозволяє проводити тестування рідною мовою тестованого. Це усуває необхідність в перекладачеві і запобігає непорозуміння в мові. Тест EyeDetect не є нав'язливим, як тест на поліграфі. Під час проведення тестування на поліграфі, використовуються різні датчики, які підключаються до тестованого, і деякі можуть викликати дискомфорт. Для EyeDetect, оскільки віддалений ай-трекер реєструє поведінку очей під час тесту, до тестованого не підключаються датчики. Тестування EyeDetect займає від 15 до 30 хвилин в залежності від використовуваного формату, а результати генеруються менш ніж за 5 хвилин. Навпаки, перевірка на поліграфі може зайняти 2-4 години. Організація може провести до шести тестів EyeDetect за той час, який необхідно для проведення одного тесту на поліграфі. Примітка: EyeDetect має обмеження, які не є проблемою для тестів на поліграфі, тестований повинен володіти навичками читання. 
Дослідження, яке проводилося в Массачусетському університеті, показало, що 60 відсотків людей заявляють, що вони не могли вести 10-хвилинну розмову, щоб не збрехати хоча б один раз. Британське дослідження показало, що чоловіки брешуть вдвічі більше жінок. (Джерело:http://www.today.com/health/how-one-lie-can-ruin-your-whole-day-1D80224805# 
Насправді, чим більше ви схильні до брехні, тим більше вам доводиться вигадувати деталі і події, щоб створити прикриття. Брехня породжує ще більшу брехню. Дослідження показують, що супутній цьому стрес може бути шкідливим і навіть виснажливим. Чим довше людина намагається «намалювати правдиву картинку», тим більше відчувається стрес і напруження.Цей дискомфорт може призвести до більш серйозних наслідків в майбутньому. Дослідження, яке було проведене в Колумбійському університеті, показує, що у людей, які відчувають стрес, ймовірність виникнення серцевих нападів на 27 відсотків вище, ніж у тих, хто менше нервує. Стенфордські вчені провели дослідження, щоб проаналізувати вплив брехні на групу учасників. Усвідомлення нечесних вчинків призводило до того, що при виконанні фізичних завдань, таких як тренування або допомогу кому-небудь, відчували себе ще більш втомленими. Крім того, учасники, які обманюють припустили, що це можна порівняти з відчуттям того, коли пагорби здаються крутіше, а відстані далі. 
Думки про брехню можуть активувати частини вашого мозку, які пов'язані зі сприйняттям і зором, так само, як колись ви фізично перенавантажувались. Це може призвести до фізичного перенапруження, виснаження і стресу. Отже, чим більша брехня, з якою ви маєте справу, тим важче тиск, який відчуваєте. Дослідники з Нотр-Дама виявили, що учасники тесту, яким було прямо сказано говорити тільки правду, повідомляли, що вони брехали рідше, і повідомляли про поліпшення взаємин, поліпшення сну і зменшенні напруги, а також про зниження головного болю і болю в горлі. 
Джерело:http://www.today.com/health/how-one-lie-can-ruin-your-whole-day-1D80224805# 
Існує багато способів обману. В основі цих методів лежить намір збрехати. Деякі брешуть, щоб захистити, - брешуть, щоб захистити брехуна від передбачуваної небезпеки. Одні, щоб бути героями - брешуть, щоб захистити інших від небезпеки. Інші брешуть в ігровій манері - брешуть, щоб надати виразність історії. Для інших мова йде про Его - брехня, щоб допомогти брехунові подолати збентеження. У міру того, як вчинки стають сумнівними, деякі брешуть заради вигідних цілей - брешуть, щоб принести користь брехунові, або бути злими - брехати, щоб завдавати болю іншим. 
Дослідження показують, що електроенцефалограма і фМРТ можуть отримати точність результатів в 87%. Однак обидва тести є нав'язливими (тестований повністю підключений до медичних апаратів або знаходиться у великій трубі). Обидва методи дуже дорогі, вимагають використання дорогого устаткування і поглибленої підготовки експертів. З цих причин жодна з них не є доцільним рішенням для виявлення брехні для великих груп людей, наприклад, при перевірці перед наймом на роботу. Наскільки ефективна інтуїція як інструмент детектора брехні? Іншими словами, зможете Ви, спостерігаючи за кимось, визначити, чи брешуть вони? 
Дослідження показують, що при викритті брехунів посеред людей показник точності становить 54%. Джерело: Бонд і ДеПаоло (Bond & DePaulo), 2006 рік. Якщо це правда, ви отримаєте ті ж результати випадковим чином або, іншими словами, це можна порівняти з підкиданням монети. Поведінки, такі як неприйняття погляду, дотик до тіла або особі або прикриття очей або рота під час розмови, не були визнані надійними індикаторами обману. 
Тести на професійну придатність визначають, чи здатна людина виконувати ту чи іншу роботу. Іншими словами, чи може кандидат виконувати роботу? Припущення, що хтось зробить роботу, є ризиком. Припущення, що хтось буде брехати, обманювати або красти, також є проблемою. Передумова EyeDetect полягає в тому, що це вказує на нещодавню, минулу поведінку. Роботодавець може визначити, як використовувати цю інформацію при співробітництві з працівником. Особистісні тести намагаються визначити, чи підходить даний вид діяльності з огляду на поведінковий аспект. Проблема особистісних тестів полягає в тому, що немає правильних або неправильних відповідей. Тест буде оцінювати домінуючі риси характеру людини: альтруїзм, невротизм, егоїзм, психопатію, інтроверсію і таке іншу або інші якості. Деякі особистісні тести намагаються оцінити здатність людини прикидатися хорошим. Особистісні тести на професійну придатність намагаються визначити стиль взаємодії людини і поведінкової тенденції. Вони намагаються оцінити аспекти особистості, які залишаються відносно стабільними протягом усього життя. Вони також намагаються передбачити майбутню поведінку. Тести на чесність оцінюють ймовірність того, що співробітник буде вести себе нечесно. Це спроба передбачити майбутню поведінку. У «відкритому» тесті на цілісність обговорюються злочинна поведінка в минулому і ставлення до чесності, вживання наркотиків, крадіжки і непродуктивній поведінці. Якщо людина абсолютно чесна, цей тест може бути дуже цінним. Люди, які брешуть, не можуть бути відвертими у своїх відповідях. В одному відомому дослідженні під назвою «Використання тестів на благонадійність для перевірки перед прийомом на роботу» ("The Use of Integrity Tests for Pre-employment Screening") розглядається достовірність тестів на благонадійність. Дослідження було опубліковане Управлінням по оцінці технологій (OTA) Конгресу США. Далі ви можете знайти деякі подробиці, що зможуть зацікавити: 
Вивчення крадіжок на робочому місці 
Результати 5 досліджень, присвячених крадіжкам на робочому місці, показали, що тести на чесність невірно класифікували нечесних людей як чесних у випадках не менше ніж 1-6%. Тести також невірно класифікували чесних людей як нечесних в 73 до 97% випадків. Таким чином, працівники були неправильно класифіковані в діапазоні від 18% і 64% випадків. (Стор. 10-11) Дослідження непродуктивної поведінки на робочому місці 
Результати 3 досліджень по непродуктивній поведінці показали, що тести на благонадійність помилково класифікували непродуктивних людей як продуктивних в діапазоні від 18 до 29% випадків. Два з цих досліджень також неправильно класифікували продуктивних людей як непродуктивних в 22-29% випадків. (Стор. 11) 
Чесність переслідують невдачі 
Інше дослідження показало, що від 30% до 60% всіх шукачів «не пройдуть» тест на чесність (класифікується як нечесний). Там виявиться значний відсоток чесних людей, яким відмовили. (Стор. 12) Наскільки ефективна оцінка голосового наголоса як форми виявлення брехні? 
Цей тип тесту заснований на припущенні про те, що м'язи голосового апарату напружуються або послаблюються, що змінює звук голосу. Аналізуються невеликі мимовільні частотні модуляції в голосі в стані стресу (тобто брехні). Дослідження показують, що цей тип тестів працює на рівні ймовірності або трохи вище (точність 50-65%). Це означає, що це скоріше схоже на підкидання монети. Джерело: Журнал з криміналістики, 53 (1), 183-193, Холліен і Харнсбургер (Hollien і Harnsberger) (2008 рік). 
 

© 2019-2021 | EyeDetect Ukraine - The Best Lie Detector Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору