English/Español: db@eyedetect.com.ua

Русский/Українська: vk@eyedetect.com.ua

Доступний найточніший детектор брехні

EyeDetect є детектором брехні наступного покоління. Він вимірює тонкі зміни в сітківці ока, щоб виявити обман.

EyeDetect використовується для перевірки кандидатів на роботу, співробітників, умовно-достроково звільнених і іммігрантів, а також співробітників правоохоронних органів і органів громадської безпеки для захисту від корупції і злочинності.

Відвідайте наш канал YouTube: 

Як працює EyeDetect?

Мозок і очі реагують на обман. Чим більше вплив брехні, тим більше когнітивне навантаження. Це впливає на очі. EyeDetect вимірює зміни діаметра зіниці, руху очей, поведінки читання, спалахів, фіксацій та інших речей.

Використовуючи інфрачервону камеру і складний алгоритм, розраховується рейтинг довіри до людини: чесний або схильний до обману. Учасники відповідають на питання "ПРАВДА/БРЕХНЯ" на комп'ютері. Інфрачервона камера реєструє поведінку очей. Коли тест завершується, відповіді на питання і вимірювання очей завантажуються на веб-сервер для негайного підрахунку оцінки. Уповноважені можуть переглянути результати на веб-панелі Converus Dashboard. Оцінка ймовірності Converus показує ймовірність того, наскільки людина була правдивою.

Ми пропонуємо різноманітні рішення, що відповідають бюджету Вашої організації. Деякі з них не мають авансових витрат і щомісячних платежів. Тести будуть налаштовані під потреби Вашої організації. Тестування можуть проводити наші сертифіковані експерти або ми можемо навчити Ваш персонал. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

  • Високоточний Польові дослідження показують, що EyeDetect має діапазон точності від 86 до 90%, в залежності від обраного тесту.
  • Швидкі результати Тести займають від 15 до 30 хвилин, а звіти готові менш ніж за 5. Звіти включають в себе оцінку достовірності і подробиці, що показують відповіді учасників на питання.
  • Безконтактна технологія До учасника, який відповідає на питання ПРАВДА / НЕПРАВДА на комп'ютері, не прикріплені датчики.
  • Економний Адміністратори тестування проходять навчання за 2 години і можуть одночасно керувати 3 станціями EyeDetect.
  • Простота у використанні Учасник слідує екранним інструкціям. Практичний сеанс допомагає відчувати себе комфортно протягом тесту.
  • Збільшення кількості тестувань  Протягом середнього восьмигодинного робочого дня один Адміністратор із трьома станціями EyeDetect може проводити 40 тестів щодня для швидкого відбору великої кількості людей із прекрасними результатами достовірності тесту.
  • Непідкупність і неупередженість Учасники тестуються комп'ютером. Адміністратор тестування не може змінити результати тестування. Дані випробувань зашифровані і захищені від несанкціонованого доступу.
  • Безпека на рівні банку EyeDetect використовує шифрування і фізичну безпеку, які використовують банки. Дані шифруються і зберігаються з використанням шифрування в режимі 256-бітного шифрування AES / CBC військового рівня.
  • Повна аналітика і звітність Авторизований доступ до результатів через веб-браузер. Результати можуть бути відсортовані за датою, департаментом, типом тесту, рейтингом довіри і т.д.

© 2019-2021 | EyeDetect Ukraine - The Best Lie Detector Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору