English/Español: db@eyedetect.com.ua

Русский/Українська: vk@eyedetect.com.ua

Credibility Assessment: IdentityDetect Laptop

EyeDetect + - це перший у світі автоматизований поліграф

Минуло 100 років з часу винаходу першого сучасного поліграфа Джоном Августом Ларсоном у 1921 році. Тепер, через 100 років, EyeDetect + 2.0 з’являється як остання та наступна природна еволюція детекторів брехні, як перший у світі автоматизований поліграф.

EyeDetect + виявляє обман, відстежуючи та реєструючи фізіологічну активність - подібно до поліграфа, - а також ті самі мимовільні зміни поведінки очей від стандартного тесту EyeDetect.

Цей революційний автоматизований процес тестування на поліграфі є неупередженим, точним і менш нав'язливим, ніж традиційний поліграф.

Це дає експертам з оцінки довіри у всьому світі:

• Оптимізована конвергенція 2 перевірених протоколів тестування*
• Додаткові, вдосконалені канали діагностичних даних
• Нові, вдосконалені та менш нав'язливі датчики

Це означає більш надійне тестування та достовірний аналіз даних.

(* Патент США очікується на розгляд)                                                 Відвідайте наш канал YouTube: 

Функціонально ідентичний поліграфу

EyeDetect + використовує протоколи тестування, подібні до поліграфа, що полегшує дослідникам поліграфа легкий перехід до цієї інноваційної технології. Оскільки запис даних та підрахунок балів автоматично виконується комп’ютером, це дозволяє поліграфам використовувати свої навички під час перед- та післятестої співбесіди.

Станція EyeDetect + включає пристрій під назвою Physio Tracker, який використовується для підключення простих датчиків до пальців, зап’ястя та живота людини для тестування.

Ці датчики автоматично записують дані, подібні до поліграфа, зокрема:

• Артеріальний тиск (відсутність манжети)
• Електродермальна активність (EDA)
• Серцево-судинна активність, така як частота серцевих скорочень
• Дихальна активність
• Рухи тіла

Як працює EyeDetect+?

Організм реагує на обман. Чим більші наслідки брехні, тим більша емоційна реакція та збільшення когнітивного навантаження. Це впливає на мозок і тіло. EyeDetect + вимірює зміни в очах, серці, легенях та шкірі.

Учасники відповідають на ПРАВДА/БРЕХНЯ запитання на комп’ютері. Інфрачервона камера фіксує поведінку очей. Physio Tracker реєструє серцево-судинну діяльність, провідність шкіри та дихальну активність.

Після завершення тесту всі ці дані завантажуються на захищений веб-сервер для аналізу. Оцінка достовірності людини негайно обчислюється і доступна на веб-панелі інструментів. Результати прості: правдиві чи оманливі.

Що таке Physio Tracker?

Physio Tracker - це багатоканальний фізіологічний монітор, який використовується зі станцією EyeDetect, яка управляє з’єднаннями та датчиками для вимірювання електродермальної активності, серцево-судинної діяльності, активності дихання та рухів тіла. Живлення від USB-кабелю, підключеного до станції EyeDetect (версія 3 або 4). 

Physio Tracker можна використовувати під час будь-якого тесту EyeDetect. Коли Physio Tracker не використовується, виконуються стандартні протоколи тестування EyeDetect. Коли використовується Physio Tracker, виконуються розширені протоколи підрахунку тестів.

Особливості та переваги EyeDetect +

  • Високоточний Науково підтверджена точність на рівні 88-90%, залежно від типу проведеного тесту.
  • Швидкість Тести займають від 20 до 45 хвилин, а результати даються менше ніж за 5. Звіти включають оцінку достовірності та деталі, що показують відповіді випробуваних на запитання.
  • Непідкупні та неупереджені Тести автоматизуються та оцінюються за допомогою комп’ютера. Результати змінити не можна. Тестові дані зашифровані та захищені від фальсифікації.
  • Безпека на рівні банку EyeDetect використовує шифрування та фізичний захист, який використовують банки. Дані зберігаються за допомогою шифрування 256-бітного режиму AES / CBC військового класу.
  • Масштабований Проводьте до 15 тестів на день для кожної станції, яка у вас є. Швидко зробіть скринінговий тест або обстежте багатьох людей з чудовими результатами.
  • Гнучкий та портативний Система портативна і може бути перенесена до регіонального або віддаленого офісу для тестування.
  • Потребуючий дій Результати тестів готові в режимі реального часу. Швидко приймайте рішення і дійте. Дані можуть бути вилучені або об'єднані з іншими джерелами для подальшого повного аналізу даних.
  • Швидке навчання Стандартне навчання займає менше 4 годин; підвищення кваліфікації- це 3 додаткові дні для навчених поліграфологів.
  • Аналітика та звітність Уповноважений персонал отримує доступ до результатів тестування через веб-браузер. Результати можна сортувати за датою, відділом, типом тесту, оцінкою достовірності тощо.

© 2019-2021 | EyeDetect Ukraine - The Best Lie Detector Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору